Uroczystość I Komunii Św.

Parafia pw. Św. M. M. Kolbe

dnia 14.05.2023r

Dnia 14.05.2023r w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe odbyła się Uroczysta Msza św. I Komunijna, której przewodniczył ks. Proboszcz Leonard Malorny w koncelebrze brał udział także ks. Jakub Dąbrowski.

Do sakramentu Eucharystii w tym roku przystapiło 28 uczniów.

• 22 to uczniowie z naszej Szkoły Podstawowej w Rudziczce, które przygotowywała katechetka Małgorzata Kania.

• 4 uczniów do wczesnej Komunii św. , które przygotowywał ks. Jakub Dąbrowski.

• 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Kleszczowa.

Spotkania razem z rodzicami dla wszystkich uczniów i rodziców prowadził ks. Proboszcz Leonard Malorny. Na pielgrzymkę pierwszokomunijną w tym roku pojechaliśmy do Sanktuarium w św. Krzyżu woj. Świętokrzyskie. Tam dziękowaliśmy za nasze rodziny i prosiliśmy Matkę Najświętszą o opiekę i pomoc w naszym dalszym życiu.